Τετάρτη, 26 Απριλίου 2017 19:00
Updated:21:01
INTIME SPORTS/ΜΠΑΛΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

Στιγμιότυπο του αγώνα

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα ρεβάνς της ημιτελικής φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Ολυμπιακό.

21:01Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Καλή σας νύχτα

Τέλος στο ματς. Ο Ολυμπιακός παίρνει τη νίκη με 1-0 επί της ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ, αλλά η Ένωση είναι αυτή που προκρίνεται στον τελικό του Κυπέλλου μετά τη νίκη της με 2-1 στο Καραϊσκάκη. Το γκολ του Ολυμπιακού ο Ρομαό στο 82΄.

21:00Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Κόκκινη κάρτα και στον Ντα Κόστα στο 99΄ για μαρκάρισμα στον Σιμόες

20:58Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Χρέη τερματοφύλακα στα τελευταία δευτερόλεπτα θα εκτελέσει ο Αλμέιδα

20:57Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Κόκκινη κάρτα στον Ανέστη στο 95΄ για καθυστέρηση. Η ΑΕΚ έχει κάνει ήδη και τις τρεις αλλαγές

20:54Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Κίτρινη κάρτα στον Καρντόσο ενώ παίζονται οι καθυστερήσεις

20:52Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Τεράστια ευκαιρία στην κόντρα η ΑΕΚ με τον Αλμέιδα να πλασάρει άουτ απέναντι στον Καπίνο. Νωρίτερα η κεφαλιά του Καρντόσο σταμάτησε στο δεξί δοκάρι του Ανέστη

20:51Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Δοκάρι ο Καρντόσο στο 90΄

20:49Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Eurokinissi Sports/ΣΑΓΙΑΣ ΤΑΚΗΣ
20:48Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Κίτρινη ο Αραούχο

Στο 87΄ το ματς, ο Ολυμπιακός προηγείται 1-0 και πιέζει για το γκολ της πρόκρισης

20:44Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Αν μείνει αυτό το σκορ περνάει η ΑΕΚ που πέτυχε 2 γκολ στο Καραϊσκάκη

20:43Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Θρίλερ στο τέλος στο ΟΑΚΑ, καθώς ο Ολυμπιακός με ένα γκολ ακόμη προκρίνεται στον τελικό

Ο Ρομαό πλασάρει τον Ανέστη από ασίστ του Καρντόσο

20:42Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

ΓΚΟΛ ο Ολυμπιακός στο 82΄

20:40Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Κίτρινη και ο Γιόχανσον

20:38Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Ο Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος παραχωρεί την θέση του στον Αλμέιδα στο 78΄.

20:37Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Συμπληρώθηκαν 75 λεπτά στο παιχνίδι πάντα το 0-0

20:36Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Κίτρινη κάρτα ο Ντίντακ

20:31Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Ο Καπίνο διώχνει σε κόρνερ το απευθείας φάουλ του Μάνταλου στο 70'.

20:23Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Ο Γαλανόπουλος είναι η πρώτη αλλαγή της ΑΕΚ στο 62΄. Παίρνει την θέση του Πατίτο Ροντρίγκες

20:22Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Ο Καμπιάσο στο 61΄ δίνει την θέση του στον Ανδρούτσο

20:19Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Στο 58΄ η πρώτη κίνηση του Λεμονή. Βάζει τον Καρντόσο στην θέση του Ανσαριφάρντ

20:18Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Τίποτα το ιδιαίτερο μετά το πρώτο 10λεπτο στην επανάληψη. Εξακολουθεί να έχει την υπεροχή ο Ολυμπιακός, αλλά είναι ακίνδυνος επιθετικά

20:06Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Έναρξη στο δεύτερο μέρος με τον Ολυμπιακό στη σέντρα

19:50Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Τέλος πρώτου ημιχρόνου: ΑΕΚ-Ολυμπιακός 0-0. Η ΑΕΚ δεν έχει δείξει πολλά πράγματα, αλλά καταφέρνει να υπερασπιστεί το 2-1 του πρώτου αγώνα. Καλύτερος ο Ολυμπιακός, είχε δύο καλές στιγμές με Καμπιάσο και Φορτούνη, αλλά δεν κατάφερε να ανοίξει το σκορ.

19:33Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Από μία καλή φάση έως τώρα στο ματς οι δύο ομάδες. Στο 3΄ ο Ανέστης έδιωξε δύσκολα σε κόρνερ το σουτ του Φορτούνη και στο 28΄ ήταν η σειρά του Καπίνο να δείξει τα αντανακλαστικά του στο δυνατό σουτ του Χριστοδουλόπουλου

19:32Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Ημίωρο στο ΟΑΚΑ, ΑΕΚ-Ολυμπιακός στο 0-0

19:30Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Μεγάλη φάση για την ΑΕΚ στο 28΄. Ο Καπίνο κάνει σπουδαία απόκρουση στο βολέ του Χριστοδουλόπουλου μέσα από την περιοχή

19:25Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Νέα κίτρινη αυτή την φορά στον Σιμόες για φάουλ πάνω στον Μάριν

19:24Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Κίτρινη ο Βράνιες στο 22΄ για φάουλ στον Μάριν. Ο Σιδηρόπουλος δεν είδε καλά την φάση καθώς ο Βόσνιος πάτησε τον Γερμανό και θα έπρεπε να αποβληθεί

19:20Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Χωρίς τη μεγάλη φάση μέχρι τώρα το ματς, εάν εξαιρέσει κανείς το σουτ του Φορτούνη στο 3΄, καμία ομάδα δεν ρισκάρει προς το παρόν

19:19Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Ο Βράνιες δέχτηκε ένα χτύπημα με τη μπάλα στο στήθος και του παρέχονται οι πρώτες βοήθειες

19:11Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Στο 10΄ το παιχνίδι πάντα στο 0-0

Αρκετή ένταση στο ματς με τους παίκτες και των δύο ομάδων να επιδίδονται σε σκληρά φάουλ

18:54Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Διαιτητής του αποψινού αγώνα θα είναι ο διεθνής Αναστάσιος Σιδηρόπουλος του συνδέσμου Δωδεκανήσου

18:52Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Οι δύο ομάδες ολοκλήρωσαν το ζέσταμα κι επέστρεψαν στ΄ αποδυτήρια για τις τελευταίες οδηγίες από τους προπονητές τους.

18:35Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Περισσότεροι από 25.000 φίλαθλοι της ΑΕΚ βρίσκονται αυτή την ώρα στο ΟΑΚΑ

18:34Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Από την άλλη ο Τάκης Λεμονής έχει παρατάξει τους: Καπίνο, Ντα Κόστα,Ρέτσο, Ντε Λα Μπέγια, Φιγκέιρας, Ρομαό, Καμπιάσο, Μάρτινς, Φορτούνη, Μάριν και Ανσαριφάρντ

18:33Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Ο Μανόλο Χιμένεθ θα παρατάξει τους κιτρινόμαυρους με τους: Ανέστη, Γκάλο, Βράνιες, Τσιγκρίνσκι, Ντίντακ, Σιμόες, Γιόχανσον, Χριστοδουλόπουλος, Πατίτο, Μάνταλος, Αραούχο

18:32Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Ας δούμε τις συνθέσεις των ομάδων

18:31Τετάρτη 26 Απριλίου 2017

Η Ένωση έχει τον πρώτο λόγο για να περάσει στον τελικό, μετά τη νίκη της με 2-1 στο Καραϊσκάκη πριν από δύο εβδομάδες.

Σε 35 λεπτά (19:00 είναι προγραμματισμένη η σέντρα του δεύτερου μεγάλου ημιτελικού μεταξύ της ΑΕΚ και του Ολυμπιακού στο ΟΑΚΑ.