Τετάρτη, 12 Απριλίου 2017 20:00
Updated:20:57
INTIME SPORTS/ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Στιγμιότυπο του αγώνα

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον πρώτο ημιτελικό του Κυπέλλου Ελλάδας, ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και στον ΠΑΟΚ.

20:57Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Καλή σας νύχτα

Τέλος στο ματς. Ο Παναθηναϊκός επικρατεί με 2-0 του ΠΑΟΚ στον πρώτο ημιτελικό του Κυπέλλου Ελλάδας με τα γκολ των Μολέδο και Λέτο στο 21΄ και 83΄ αντίστοιχα. Η ρεβάνς στις 27 Απριλίου στην Τούμπα.

20:44Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Ο Λέτο από ασίστ του Μπεργκ κάνει το 2-0 στο 83΄ και δίνει ξεκάθαρο προβάδισμα πρόκρισης στον Παναθηναϊκό

20:35Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Πρώτη κίνηση από τον Ουζουνίδη στο 75΄. Ο Κλωναρίδης αποχωρεί και μπαίνει ο Λέτο

20:33Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Ο Τζάλμα Κάμπος παραχωρεί την θέση του στον Κίτσιου στο 72΄.

20:32Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Στο 71΄ η δύσκολη αυτή φάση με τον Σουηδό να έχει γυρισμένη την πλάτη

Η μπάλα βρίσκει στο χέρι του Χουλτ στην περιοχή, αλλά ο Σιδηρόπουλος δεν καταλογίζει πέναλτι

20:20Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με τον Μπεργκ. Η κεφαλιά του Σουηδού στο 59΄ φεύγει πάνω από το δοκάρι

19:49Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Τέλος πρώτου ημιχρόνου: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 1-0. Το γκολ ο Μολέδο στο 21΄ με κεφαλιά.

19:46Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με τον Βιγιαφάνιες στο 43΄ να αστοχεί από πλάγια θέση στην περιοχή

19:44Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

INTIME SPORTS/ΒΟΛΙΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
19:42Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Άλλα πέντε λεπτά για τη λήξη του πρώτου μέρους. Πάντα ο Παναθηναϊκός προηγείται 1-0 του ΠΑΟΚ

19:39Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Ο Κλωναρίδης πιάνει το σουτ έξω από την περιοχή και η μπάλα έφυγε λίγο άουτ στο 37΄

19:38Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για το «τριφύλλι»

Κϊτρινη κάρτα στον Ουάρντα

19:34Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Κίτρινη κάρτα στον Κουλιμπαλί για το φάουλ πάνω στον Ουάρντα

19:31Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο ΠΑΟΚ στο 30΄ με τον Πέδρο Ενρίκε να αστοχεί από το σημείο του πέναλτι

19:29Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Πάλι ο Ουάρντα εκτέλεσε κι έστειλε τη μπάλα άουτ

Στο 27΄

19:28Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Φάουλ σε καλό σημείο για τον ΠΑΟΚ

19:24Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Ο Ροντρίγκο Μολέδο είναι ο σκόρερ με κεφαλιά μετά από κεφαλιά πάσα του Μπεργκ. Ο Παναθηναϊκός προηγείται 1-0 του ΠΑΟΚ

19:23Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

ΓΚΟΛ ο Παναθηναϊκός στο 21΄.

19:22Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Μεγάλη επέμβαση του Γλύκου στην κεφαλιά του Μπεργκ στο 20΄.

19:21Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Πρώτη φάση στο ματς για τον Παναθηναϊκό στο 19΄. Ο Μπεργκ βρέθηκε αρκετά πλάγια στην περιοχή έπιασε το δυνατό σουτ κι έστειλε τη μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

19:19Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Κίτρινη κάρτα στον Λέοβατς για μαρκάρισμα εκτός φάσης στον Βιγιαφάνιες

19:17Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Δεκαπέντε λεπτά στο «Απόστολος Νικολαϊδης» το 0-0 παραμένει, αλλά ο ΠΑΟΚ ελέγχει πλήρως το ματς

19:14Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Παρά λίγο ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ από το λάθος του Κουρμπέλη έξω από την περιοχή

19:12Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Συμπληρώθηκαν τα πρώτα 10 λεπτά στο ματς με τον ΠΑΟΚ να πιέζει ψηλά και να μην επιτρέπει στους γηπεδούχους να οργανωθούν στη μεσαία γραμμή.

18:59Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Ο Λουντ έμεινε εκτός αποστολής λόγω τραυματισμού, καθώς και οι Μπουμάλ, Π.Βλαχοδήμος, Χουχούμης

18:57Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Οι δύο ομάδες βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο

18:52Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Το ματς θα παρακολουθήσει και το αφεντικό του ΠΑΟΚ, Ιβάν Σαββίδης, από τις σουίτες του γηπέδου της Λεωφόρου Αλεξάνδρας

18:51Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Οι δύο ομάδες βρίσκονται στ΄ αποδυτήρια για τις τελευταίες οδηγίες από τους προπονητές τους.

18:50Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Στις εξέδρες του γηπέδου βρίσκεται και ο ομοσπονδιακός τεχνικός, Μϊχαελ Σκίμπε με τον άμεσο συνεργάτη του, Κώστα Τσάνα.

18:39Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Σε 20 λεπά η σέντρα

Διαιτητής της αποψινής αναμέτρησης θα είναι ο Τάσος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου), με άμεσους συνεργάτες τους, Δαμιανό Ευθυμιάδη (Πιερίας), Χρήστο Μπάλτα (Αχαΐας), ενώ χρέη τέταρτου θα εκτελέσει ο Αριστείδης Βάτσιος (Δυτ. Αττικής).

18:27Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Μόνο που τότε η ενδεκάδα των «πρασίνων» ήταν γεμάτη με «ρεζέρβες» και σήμερα ο Μαρίνος Ουζουνίδης παρατάσει έναν «κανονικό», Παναθηναϊκό.

18:26Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Οι δύο ομάδες συναντήθηκαν πρόσφατα και συγκεκριμένα την περασμένη Κυριακή στην Τούμπα με τον «δικέφαλο του Βορρά» να επικρατεί άνετα με 3-0 για την 28η αγωνιστική της Super League.

18:25Τετάρτη 12 Απριλίου 2017

Οι 11 του Βλάνταν Ίβιτς: Γλύκος, Λέοβατς, Μαλεζάς, Κρέσπο, Μάτος, Σάκχοφ, Κάνιας, Ουάρντα, Ενρίκε, Κάμπος, Κουλούρης.