Πέμπτη, 05 Ιανουαρίου 2017 19:00
Updated:21:24
INTIME SPORTS/ΜΠΙΡΝΤΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Στιγμιότυπο του αγώνα

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό από τα Περιβόλια Χανίων τον αγώνα Πλατανιάς - Παναθηναϊκός.

21:10Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Εκτός και ο Μπουμάλ, μπαίνει ο Ρινάλντι στο 81΄.

21:04Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Γρήγορη αλλαγή από τον Ουζουνίδη βάζει στο ματς τον Παναγιώτη Βλαχοδήμο αντί του Λουντ

21:03Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Τραγικό λάθος του Βλαχοδήμου που έκανε λανθασμένη έξοδο και ο Μπανανά από κοντά βάζει μπροστά τους Κρήτες με 1-0

20:54Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Ο Μπεργκ σε θέση για γκολ στο 65΄ από την εξαιρετική ασίστ του Λέτο, αλλά δεν καταφέρνει να πιάσει «γεμάτο» το σουτ από κοντά

20:53Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Νέα καλή φάση για τον Παναθηναϊκό στο 63΄. Εντελώς αμαρκάριστος ο Τελάντερ στο ύψος του πέναλτι έπιασε το σουτ που έμοιαζε περισσότερο με απόκρουση

20:50Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Συμπληρώθηκαν 60 λεπτά στο παιχνίδι, και το 0-0 παραμένει

20:48Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Στο 59΄ το σουτ του Μουνάφο από καλή θέση φεύγει ψηλά άουτ

20:46Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό στο 58΄. Ο Λέτο στο ματς παίρνει την θέση του Ρέις

20:45Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Κίτρινη κάρτα ο Κάργας

20:44Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Ο Μπουμάλ εντελώς αμαρκάριστος από το σημείο του πέναλτι πλάσαρε στο κέντρο της εστίας και ο Σωτηρίου έδιωξε σωτήρια με τα πόδια

Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο Παναθηναϊκός στο 55΄

20:43Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Ο Παναθηναϊκός έχει... σύμμαχο τον αέρα στο δεύτερο μέρος, αλλά προς το παρόν παραμένει νωθρός και χωρίς οργάνωση στο παιχνίδι του

20:34Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Σέντρα στο δεύτερο μέρος

20:17Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Ημίχρονο στα Περιβόλια: Πλατανιάς-Παναθηναϊκός 0-0

20:14Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Ο Μπεργκ έβαλε την προβολή μετά την εκτέλεση από τον Ρέις, αλλά η μπάλα έφυγε άουτ

20:12Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Κίτρινη κάρτα στον Μανούσο για φάουλ στον Χουλτ εκτός φάσης στο 42΄ .

20:11Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Eurokinissi Sports/EUROKINISSI
20:09Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Ο Μανούσος στο 38΄ πιάνει την κεφαλιά μπροστά από τον Χουλτ και στέλνει τη μπάλα μακριά από την εστία του Βλαχοδήμου

20:07Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Πρώτη κίτρινη κάρτα στο ματς, τη βλέπει ο Μέστο στο 37΄.

20:05Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Τώρα η αλλαγή για τον Πλατανιά, ο Μενδρινός μπαίνει στο γήπεδο στο 35΄.

20:04Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Αναγκαστική αλλαγή για τον Πλατανιά. Αποχωρεί ο Στανισάβλιεβιτς στο 33΄ (γύρισε το πόδι του)

20:00Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Μισή ώρα στο παιχνίδι, Πλατανιάς και Παναθηναϊκός πάντα στο 0-0 σε παιχνίδι χωρίς ρυθμό και φάσεις

19:54Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Συνεχείς οι παρατηρήσεις του Ουζουνίδη προς τους παίκτες του, δεν είναι καθόλου ικανοποιημένος από την εικόνα της ομάδας του. Δεν έχει κι άδικο καθώς ενώ πλησιάζουμε στο 25΄ οι «πράσινοι» όχι μόνο δεν έχουν απειλήσει την εστία του Πλατανιά, αλλά δε μπορούν να αλλάξουν περισσότερες από δύο-τρεις πάσες

19:50Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Ο Γιακουμάκης έπιασε πολύ δυνατό σουτ έξω από την περιοχή, αλλά εξίσου εντυπωσιακή ήταν η απόκρουση του Βλαχοδήμου.

Πρώτη φάση στο ματς στο 20΄ για τον Πλατανιά

19:48Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Άρχισε και πάλι το ματς

19:46Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Το ματς έχει διακοπεί καθώς ο Κάργας βρίσκεται στον αγωνιστικό χώρο μετά τη σύγκρουση με το συμπαίκτη του, Γιακουμάκη.

19:45Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Συμπληρώθηκαν τα πρώτα 15 λεπτά στο γήπεδο των Περιβολίων, το 0-0 ανάμεσα σε Πλατανιά και Παναθηναϊκό παραμένει. Κακό το παιχνίδι μέχρι τώρα με πολλά λάθη από τους ποδοσφαιριστές και των δύο ομάδων.

19:36Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

«Ψάχνονται» μετά το πρώτο 5λεπτο οι ομάδες, με τον Παναθηναϊκό να προσπαθεί να παίξει με τη μπάλα κάτω και να αποφύγει τις βαθιές μπαλιές.

19:14Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Διαιτητής της αναμέτρησης θα είναι ο Πραξιτέλης Ζαχαριάδης με βοηθούς τους Δημητριάδη και Νικολαΐδη.

19:12Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Και οι δύο ομάδες θα παραταχθούν με αρκετές ελλείψεις. Ο Γιώργος Παράσχος δεν θα έχει στη διάθεσή του τους Γουνδουλάκη, Γκνιάτιτς και Καρυπίδη, ενώ ο Μαρίνος Ουζουνίδης δεν υπολογίζει στους Ζέκα, Μολέδο (τιμωρημένοι), Γουακάσο, Κουλιμπαλί, Εμποκού (Κόπα Άφρικα), Ιμπάρμπο (απουσιάζει αδικαιολόγητα), Μαρινάκη και Σάμπα (ανέτοιμοι).

19:11Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Οι γηπεδούχοι θα παραταχθούν με τους: Σωτηρίου, Στάθη, Μπανανά, Κάργα, Πριντέτα, Βάντερσον, Στανισάβλιεβιτς, Μουνάφο, Ντεβέσα, Μανούσο, Γιακουμάκη.

19:08Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Οι γηπεδούχοι θέλουν πάση θυσία το «τρίποντο» για να «ξεκολλήσουν» από τις τελευταίες θέσεις της βαθμολογίας, ενώ μόνο νίκη αναζητεί και ο Παναθηναϊκός στην προσπάθεια που κάνει για να μην χάσει την επαφή του με τον πρωτοπόρο, Ολυμπιακό,

19:07Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Το ματς έχει μεγάλη βαθμολογική σημασία και για τις δύο ομάδες, για διαφορετικούς λόγους

Ντεμπούτο στους «πράσινους» θα κάνει ο νεοαποκτηθείς, Δημήτρης Κουρμπέλης

19:06Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Η ενδσεκάδα του Παναθηναϊκού: Ο. Βλαχοδήμος, Μέστο, Κουτρουμπής, Τελάντερ, Χουλτ, Ρέις, Κουρμπέλης, Μπουμάλ, Βιγιαφάνιες, Λουντ, Μπεργκ.

19:05Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2017

Καλησπέρα σας σε περίπου 25 λεπτά είναι προγραμματισμένη η σέντρα στο ματς, Πλατανιάς-Παναθηναϊκός με το οποίο θα πέσει η «αυλαία» της 1ης αγωνιστικής (εξ αναβολής) της Super League.