LIVE: Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός

Σάββατο, 10 Σεπτεμβρίου 2016 20:06
Updated:22:24
INTIME SPORTS/ΜΠΙΡΝΤΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Λεπτό προς λεπτό ο αγώνας, Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός, από το δημοτικό στάδιο Λιβαδειάς.

22:24Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Ο Παναθηναϊκός με χαρακτηριστική άνεση έφτασε στη νίκη στην πρεμιέρα της Super League, ήταν το «αφεντικό» του ματς σε όλη τη διάρκειά του κι έδειξε ότι διαθέτει μία ομάδα που μπορεί να παίξει πρωταγωνιστικό ρόλο στο πρωτάθλημα. Λεντέσμα, Γουακάσο και Λέτο ήταν οι σκόρερ του «τριφυλλιού».

Καλή σας νύχτα

22:22Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Το παιχνίδι τελείωσε: Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός 0-3

22:19Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

22:16Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Τρίτη και τελευταία αλλαγή για το «τριφύλλι». Ο Ιμπάρμπο παραχωρεί την θέση του στον Εμποκού, που κάνει το ντεμπούτο του με την φανέλα του Παναθηναϊκού.

22:14Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Άλλα πέντε λεπτά στο παιχνίδι, χωρίς τις καθυστερήσεις

22:11Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Ο Παππάς αντί του Γιακουμάκη στο 82΄.

22:09Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Από την ασίστ του Μέστο ο Λέτο (φωτογραφία) κάνει το 3-0 σε άδεια εστία στο 74΄.

22:05Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Στο 77΄ ο Λεντέσμα παραχωρεί την θέση του στον Βιγιαφάνιες

22:03Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Από την ασίστ του Μέστο ο Λέτο κάνει το 3-0 σε άδεια εστία στο 74΄.

22:02Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

ΓΚΟΛ ο Παναθηναϊκός

21:58Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Τεράστια ευκαιρία έχασε ο Ιμπάρμπο στο 52΄.

21:55Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Πολύ καλή δουλειά από τον Φινλανδό στη μεσαία γραμμή

Πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Λέτο αντί του Λουντ στο 66΄

21:54Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Στο 65΄ ο Βασιλείου παίρνει την θέση του Μπαλγκαζουανί

21:50Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Νέα μεγάλη επέμβαση του Ναβάσκο στο πλασέ του Μπεργκ στο 61΄.

21:41Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Τεράστια ευκαιρία χάνει ο Ιμπάρμπο στο 52΄. Ο Κολομβιανός πλασάρει το Ναμάσκο, ο οποίος και πάλι απεσόβησε βέβαιο γκολ

21:36Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

21:34Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Μία αλλαγή έχει ο Λεβαδειακός, στην θέση του Μαχαίρα πέρασε ο Καραχάλιος.

Ξεκινά το δεύτερο μέρος

21:30Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

INTIME SPORTS/ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
21:25Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

21:23Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

21:21Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Επιβλητική εμφάνιση του Παναθηναϊκού στο πρώτο 45λεπτο. Οι «πράσινοι» με εξαιρετική ανάπτυξη από τον άξονα, αλλά και από τα πλάγια, με τον Λεντέσμα να ηγείται στη μεσαία γραμμή, περιόρισαν στο μισό του γηπέδου τον Λεβαδειακό που δεν απείλησε ούτε μία φορά την εστία του Στιλ. Οι «πράσινοι» εκτός από τα δύο γκολ, είχαν κι άλλες ευκαιρίες για να τελειώσουν οριστικά το ματς από πολύ νωρίς.

21:20Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

21:19Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Ημίχρονο στη Λιβαδειά: Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός 0-2. Ο Λεντέσμα στο 8΄ με πέναλτι το πρώτο γκολ, ο Γουακάσο από κοντά το 2-0 στο 37΄.

21:12Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Το σουτ του Ιμπάρμπο από πλάγια στην περιοχή φεύγει πάνω από το δοκάρι

21:10Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Νέα ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με τον Μπεργκ να βγαίνει απέναντι από το Ναμάσκο, αλλά ο γκολκίπερ του Λεβαδειακού έσωσε την εστία του

Ο Γουακάσο κάνει το 2-0 στο 37΄ από ασίστ του Μπεργκ

21:09Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

21:03Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

20:46Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Καταπληκτική η μπαλιά του Λεντέσμα στο Μέστο

Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό στο 13΄. Από τη σέντρα του Μέστο ο Μπεργκ βρέθηκε αμαρκάριστος στη μικρή περιοχή, αλλά η κεφαλιά που έπιασε έφυγε άουτ.

20:42Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Ο Παναθηναϊκός επιβραβεύεται με το γρήγορο γκολ, το οποίο ζήτησε επίμονα από το ξεκίνημα της αναμέτρησης. Είχε ένα ακόμη που σωστά δε μέτρησε (Μπεργκ), κι άλλη μια ευκαιρία με το Σουηδό.

20:41Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Ο Λεντέσμα εκτελεί και σκοράρει. 1-0 ο Παναθηναϊκός στο 8ο λεπτό.

20:40Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

ΓΚΟΛ για τον Παναθηναϊκό

Ο Μπεργκ ανατρέπεται στην περιοχή, καθαρή η παράβαση στο 7΄ και οι πράσινοι έχουν την ευκαιρία

Πέναλτι για τον Παναθηναϊκό

20:38Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Ξανά επκίνδυνος ο Παναθηναϊκός και πάλι με τον Μπεργκ, αλλά πρόλαβε ο Ναμάσκο κι έπεσε στα πόδια του στράικερ των «πρασίνων». Η φάση αυτή στο 5΄.

20:34Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Ο Μπεργκ σκοράρει στο πρώτο λεπτό, αλλά σωστά δε μέτρησε το γκολ, καθώς ο Σουηδός ήταν σε θέση οφσάιντ

20:33Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Σέντρα στο παιχνίδι...

20:29Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Οι 22 ποδοσφαιριστές και οι διαιτητές μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο και όλα είναι έτοιμα για την έναρξη του αγώνα.

20:28Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Γεμάτο από οπαδούς του Παναθηναϊκού είναι το μεγαλύτερο μέρος του γηπέδου

20:22Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Διαιτητής της αναμέτρησης θα είναι ο Τάσος Σιδηρόπουλος του συνδέσμου Δωδεκανήσου.

20:20Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Οι 11 που παρατάσσει ο Ντόστανιτς είναι οι: Ναμάσκο, Τριποτσέρης, Μιλιάζες, Ουόν, Μαχαίρας, Γιακουμάκης, Μάντζιος, Μπαλγκαζουανί, Ζεζίνιο, Μουλόπουλος, Καλτσάς

20:08Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Επίσης, ο Ιταλός προπονητής του «τριφυλλιού» άφησε στον πάγκο τους νεοαποκτηθέντες, Εμποκού, Κουλιμπαλί, Ρινάλντι, Ρέις, όπως και τους Λέτο, Βιγιαφάνιες.

20:07Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Ο Αντρέα Στραματσόνι αποφάσισε να μην χρησιμοποιήσει στο αρχικό σχήμα τον Ροντρίγκο Μολέδο, που πέρασε ένα μικροτραυματισμό στο γόνατο και προτιμήθηκε, αν και πήγε στη Λιβαδειά, να προφυλαχθεί ενόψει του αγώνα της Πέμπτης με τον Άγιαξ.

20:06Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Η ενδεκάδα των «πρασίνων»: Στίλ, Μέστο, Ιβάνοφ, Κουτρουμπής, Χουλτ, Ζέκα, Λεντέσμα, Γουακάσο, Ιμπάρμπο, Λουντ, Μπέργκ.

20:05Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2016

Καλησπέρα σας, στις 20:30 είναι προγραμματισμένη η σέντρα του πιο σημαντικού αγώνα της 3ης αγωνιστικής (πρεμιέρα) του πρωταθλήματος της Super League, ανάμεσα στον Λεβαδειακό και στον Παναθηναϊκό.