Τρίτη, 26 Ιουλίου 2016 20:00
Updated:23:34
INTIME SPORTS/VILLA

Στιγμιότυπο του αγώνα.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την προσπάθεια του ΠΑΟΚ στο «Αμστερνταμ Αρίνα» κόντρα στον Άγιαξ, στο πλαίσιο του Γ΄ προκριματικού γύρου του Champions League.

23:29Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Βγαίνει ο Ελ Γκαζι και μπαίνει ο Τσέρνι στο 88΄.

23:26Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Ο Ελ Γκάζι χάνει ευκαιρία στο 85΄.

23:24Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ στο 83΄. Εκτός αγώνα ο Ροντρίγκες στην θέση του ο Μυστακίδης

23:19Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Πλησιάζουμε στο 80΄ και το 1-1 παραμένει

Στο 77' η δεύτερη αλλαγή για τον Άγιαξ. Εκτός ο Βαν ντε Μπέεκ, μέσα ο Σένε

23:15Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Κίτρινη στον Γλύκο για καθυστέρηση στο 74΄.

Χάνει ευκαιρία ο Αγιαξ με τον Ντόλμπεργκ στο 73΄.

23:10Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Πρώτη κίνηση από τον Ίβιτς στο 69΄. Ο Τζιόλης παίρνει την θέση του Χαρίση

23:08Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με το Τζαβέλλα να μη μπορεί να νικήσει από πολύ κοντά τον Σίλεσεν. Η φάση αυτή στο 67΄.

23:02Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

23:00Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Πρώτη αλλαγή για τους γηπεδούχους στο 59΄. Ο Γιούνες παίρνει την θέση του Κασιέρα

22:59Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Έχει αφήσει πολλές φορές ο ΠΑΟΚ τους παίκτες του Άγιαξ να σουτάρουν έξω από την περιοχή

Σκόρερ ο Ντόλμπεργκ με δυνατό σουτ στο 58΄.

22:58Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

ΙΣΟΦΑΡΙΖΕΙ ο Αγιαξ

22:47Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Δεν υπάρχουν αλλαγές για τις δύο ομάδες

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

22:32Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Ο Αγιαξ ξεκίνησε καλύτερα, πίεσε την άμυνα του «δικεφάλου του Βορρά» στα πρώτα 20 λεπτά, είχε δοκάρι κι ένα γκολ που σωστά δε μέτρησε, ωστόσο, από κει και ύστερα η ελληνική ομάδα ανέβασε την απόδοσή της και κατάφερε να σκοράρει στο 27΄ με τον Τζαλμά Κάμπος. Το συγκρότημα του Ιβιτς πήρε τη ψυχολογία με το μέρος του, είχε άλλες δύο καλές φάσεις για να σκοράρει και πάλι, ωστόσο, το 1-0 έμεινε μέχρι το τέλος του ημιχρόνου.

22:31Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Ημίχρονο στο παιχνίδι: Άγιαξ-ΠΑΟΚ 0-1

22:23Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Επέμβαση του Γλύκου στο σουτ που επιχείρησε ο Ελ Γκαζι στο 38΄.

22:19Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Μεγάλη φάση για τον ΠΑΟΚ, με τον Αθανασιάδη να αστοχεί από πλεονεκτική θέση στο 34΄.

22:15Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Κίτρινη κάρτα ο Αθανασιάδης

22:14Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Για να δούμε την αντίδραση των Ολλανδών

Την ασίστ ο Λέο Μάτος

22:12Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Ο Τζαλμά Κάμπος κάνει το 1-0 για τον «δικέφαλο» του Βορρά, μετά το τραγικό λάθος του Σίλεσεν στο 27΄

ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ

22:10Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Το 0-0 παραμένει μετά από 25 λεπτά αγώνα

Στο 24΄ ο ΠΑΟΚ απειλεί και πάλι με τον Ροντρίγκες, το σουτ του οποίου βρήκε στα πόδια των παικτών του «Αίαντα» και κατέληξε στον Σίλεσεν

22:09Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Πρώτη επικίνδυνη φάση για τον ΠΑΟΚ με τον Σίλεσεν να πέφτει στη γωνία του και να μπλοκάρει την κεφαλιά του Ροντρίγκες. Στο 23΄ η ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ

22:07Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Κακή η εικόνα του ΠΑΟΚ μέχρι τώρα. Οι παίκτες του Αγιαξ κυριαρχούν μετά το 10΄ στη μεσαία γραμμή και πιέζουν πάρα πολύ την άμυνα της ελληνικής ομάδας. Υπάρχει φόβος στους Θεσσαλονικείς που έχουν κλειστεί στην άμυνα και δεν ενδιαφέρονται να κάνουν επίθεση.

22:06Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Ο Ρίντεβαλντ έπιασε το φοβερό σουτ, αλλά η μπάλα σταμάτησε στο δοκάρι του Γλύκου

22:05Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Δοκάρι ο Άγιαξ στο 20΄

Οι γηπεδούχοι σκοράρουν στο 18΄ αλλά το γκολ δε μετράει. Μετά την ασταθή επέμβαση του Γλύκου σε σουτ του Κλάασεν, παίρνει το ριμπάουντ ο Ντόλμπεργκ και σκοράρει, αλλά ήταν σε θέση οφσάιντ

21:59Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Καλή φάση για τον ΠΑΟΚ με τον Ροντρίγκες να μη μπορεί να φύγει στην πλάτη της άμυνας

21:57Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Το ανησυχητικό για τον ΠΑΟΚ είναι ότι οι παίκτες του δε μπορούν μέχρι τώρα να κρατήσουν τη μπάλα στα πόδια τους

21:56Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Σουτ του Ρίντεβαλντ στο 11΄ η μπάλα άουτ

21:53Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Πλησιάζουμε στο πρώτο 10λεπτο, με τον Άγιαξ να έχει την εδαφική υπεροχή, αλλά να μην είναι απειλητικός για την άμυνα του ΠΑΟΚ που μέχρι τώρα στέκεται πολύ καλά

21:46Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Σέντρα στην «Άμστερνταμ Αρίνα»

21:42Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Βγαίνουν στο γήπεδο οι δύο ομάδες

Περίπου 40.000 οπαδοί βρίσκονται αυτή την ώρα στο γήπεδο, εκ των οποίων περίπου 2.000 υποστηρικτές του ΠΑΟΚ

21:41Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Σε λιγότερο από πέντε λεπτά η έναρξη του αγώνα

21:04Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Οι αναπληρωματικοί των Ολλανδών: Μπερ, Σινγκραβεν, Γιουνς, Βέστερμαν, Τσέρνι, Σον, Ζίφκοβιτς

21:03Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Στον πάγκο του ΠΑΟΚ θα κάθονται οι: Μπρκιτς, Τζιόλης, Μαλεζάς, Κουλούρης, Μπίσεσβαρ, Μυστακίδης, Κίτσιου

21:01Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Διαιτητής του αποψινού αγώνα θα είναι ο Ισπανός, Χαβιέρ Εστράδα

Η σύνθεση του Άγιαξ: Σίλεσεν, Τετέ, Φέλτμαν, Ρίντεβαλντ, Ελ Γκαζι, Κλάασεν, Κασιέρα, Ντόλμπεργκ, Φίργκεβερ, Φαν ντε Μπικ, Ντάικς

20:58Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Γλύκος, Λέο Μάτος, Λέοβατς, Χαρίσης, Τζαλμά Κάμπος, Κρέσπο, Τσίμιροτ, Ροντρίγκες, Σακχόφ, Τζαβέλλας, Αθανασιάδης

20:56Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Η παράδοση στα παιχνίδια του ΠΑΟΚ με ολλανδικές ομάδες είναι συντριπτικά εις βάρος των «ασπρόμαυρων». Σε 12 αναμετρήσεις οι Θεσσαλονικείς μετρούν μόλις μία νίκη, έξι ματς τελείωσαν ισόπαλα, ενώ ηττήθηκε σε πέντε.

20:55Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Ο «δικέφαλος του Βορρά» είναι η πρώτη ελληνική ομάδα που ρίχνεται στη μάχη των ευρωπαϊκών κυπέλλων της περιόδου 2016/2017 και αυτή που θα έχει -θεωρητικά πάντα - την πιο δύσκολη αποστολή από τις υπόλοιπες τέσσερις το προσεχές διήμερο.

20:54Τρίτη 26 Ιουλίου 2016

Καλησπέρα σας, λιγότερο από μία ώρα (21:45) απομένει για το μεγάλο ματς, Άγιαξ-ΠΑΟΚ στην Ολλανδία