LIVE: Ατρόμητος - Παναθηναϊκός

Τετάρτη, 10 Φεβρουαρίου 2016 21:00
Updated:21:31
INTIME SPORTS/ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον επαναληπτικό αγώνα των προημιτελικών του Κυπέλλου ανάμεσα στον Ατρόμητο και στον Παναθηναϊκό.

21:31Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Ο Ατρόμητος έγινε η τρίτη ομάδα μετά τους Ολυμπιακό και ΑΕΚ που προκρίνεται στους 4 του Κυπέλλου. Δίκαια και παλικαρίσια η ομάδα του Δέλλα άφησε εκτός συνέχειας τον κακό Παναθηναϊκό με το 1-0, οι παίκτες του οποίου εξακολουθούν να έχουν μεγάλο πρόβλημα στο σκοράρισμα. Το ματς «σημαδεύτηκε» από το υπέροχο γκολ του Στόιτσεφ στο 65΄.

Καλή σας νύχτα

21:22Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Τέλος στο ματς. Μεγάλη πρόκριση ο Ατρόμητος επί του Παναθηναϊκού με το γκολ του Στόιτσεφ στο 65΄. 1-0 το τελικό αποτέλεσμα και οι Περιστεριώτες προκρίνονται στα ημιτελικά μετά το 0-0 του πρώτου αγώνα στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας.

21:10Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο Ατρόμητος με τον Λε Ταλέκ να κάνει το 2-0. Ο Τελάντερ έβαλε το σώμα του μετά την κεφαλιά του Γάλλου και η μπάλα κατέληξε κόρνερ

20:56Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Ντεμπούτο του Ρουμάνου επιθετικού μέσου μετά τη μεταγραφή του στους Περιστεριώτες

Ο Ματέι πρώτη αλλαγή του Ατρόμητου στο 69΄. Παίρνει την θέση του Σουμπίνιο

20:53Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

1-0 ο Ατρόμητος που παίρνει προβάδισμα πρόκρισης

Απίστευτο γκολ από τον Στόιτσεφ. Από τη βαθιά μπαλιά του Κιβρακίδη ο Βούλγαρος έπιασε το τρομερό σουτ πριν κατέβει η μπάλα στο γήπεδο και την «κάρφωσε» στη δεξιά γωνία του Στιλ

20:44Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Πρώτη φάση για τον Παναθηναϊκό στο 57΄ με την κεφαλιά του Κλωναρίδη από τη σέντρα του Εσιέν να μπλοκάρει εύκολαμο Μπάρκας

20:19Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Μετά από ένα πολύ κακό πρώτο 45λεπτο οι δύο ομάδες μπαίνουν στ΄ αποδυτήρια με το αποτέλεσμα του πρώτου αγώνα. Ο Παναθηναϊκός έδειξε στο ξεκίνημα ότι ήθελε να κυριαρχήσει και προσπάθησε από τα πλάγια να επιτεθεί, εντούτοις μετά το 15΄ οι «πράσινοι» δεν υπήρχαν στο γήπεδο. Η τακτική του Δέλλα να κρατήσει μακριά από την περιοχή του Μπάρκα του παίκτες του Παναθηναϊκού πέτυχε απόλυτα. Η πίεση ψηλά από τους μεσοεπιθετικούς «κατέστρεψε» το παιχνίδι του Παναθηναϊκού και σε γενικές γραμμές οι γηπεδούχοι ελέγχουν απόλυτα το ματς.

20:16Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Ημίχρονο στο Περιστέρι 0-0

20:14Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Στιο 43΄ η πρώτη σπουδαία φάση στο ματς. Από το σουτ του Σουμπίνιο στην περιοχή και πλάγια, η μπάλα πήρε πορεία προς το κέντρο της εστίας κι εκεί ο Λαζαρίδης αιφνιδιάστηκε και το σουτ που έκανε μπλόκαρε εύκολα ο Στιλ.

20:06Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Κίτρινη κάρτα στον Λε Ταλέκ στο 35΄ για διαμαρτυρία

20:02Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Νωρίτερα ο Εσιέν έκανε λάθος στην εκτέλεση καθώς προσπάθησε να βρει συμπαίκτη του έξω από την περιοχή και έβγαλε τους φλοξενούμενους στην αντεπίθεση

20:01Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Κίτρινη κάρτα οι Καλτσάς στο 31΄

20:00Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Έχει κερδίσει επικίνδυνο φάουλ έξω από την περιοχή ο Παναθηναϊκός

Μισή ώρα αγώνα στο Περιστέρι και τίποτα δεν έχει αλλάξει. Το 0-0 παραμένει, σε ένα κακό ματς χωρίς την παραμικρή ευκαιρία σε κάποια εστία.

19:56Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Στο 26΄ ο Λε Ταλέκ αιφνιδιάστηκε ενώ δεν ήταν οφσάιντ

19:55Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Την τελευταία στιγμή ο Μπίτολο έκοψε σε κόρνερ την χαμηλή σέντρα του Κλωναρίδη. Η φάση αυτή στο 24΄.

19:53Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Σωστή η υπόδειξη του βοηθού για το οφσάιντ που υπέδειξε τον Μπρίτο στο 23΄

Στιγμιότυπο του αγώνα.

19:50Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Περάσαμε τα 20 λεπτά και το 0-0 παραμένει

19:47Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Προσέχουν πολύ οι δύο ομάδες στα πρώτα λεπτά, προσπαθούν να κάνουν σίγουρες πάσες, ενώ δε δείχνουν μέχρι τώρα διάθεση να επιτεθούν, ιδιαίτερα ο Ατρόμητος που περιμένει τον Παναθηναϊκό

19:40Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Συμπληρώθηκαν τα πρώτα 10 λεπτά στο Περιστέρι με το 0-0 να παραμένει. Καμία φάση μέχρι τώρα μπροστά από τις δύο εστίες

19:35Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Επικίνδυνη σέντρα από τον Βιγιαφάνες στο 6΄ ο Λαζαρίδης σε κόρνερ

19:33Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Χαρίζεται στον Κεϊτά ο Μήτσιος καθώς θα έπρεπε να τον τιμωρήσει με κίτρινη κάρτα για αγκωνιά στον Καλτσά

19:30Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Το ματς ξεκινάει με τον Παναθηναϊκό στη σέντρα

19:28Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Αγκαλιές ανάμεσα στον Δέλλα και στον Στραματσόνι, πολύ όμορφη εικόνα

19:26Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Οι δύο ομάδες κάνουν την εμφάνισή τους στον αγωνιστικό χώρο και σε λιγότερο από 5 λεπτά θα γίνει η σέντρα της πολύ σπουδαίας αναμέτρησης ανάμεσα στον Ατρόμητο και στον Παναθηναϊκό.

19:15Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Οι παίκτες του Παναθηναϊκού αποσύρονται στ΄ αποδυτήρια προκειμένου να λάβουν τις τελευταίες οδηγίες από τον Αντρέα Στραματσόνι

19:10Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Απόψε θα γίνει γνωστή η τρίτη ομάδα, ενώ αύριο το βράδυ στην Τούμπα θα συμπληρωθεί το παζλ των ημιτελικών, με το ζευγάρι ΠΑΟΚ-Πανιώνιος (1-1 το πρώτο ματς στη Νέα Σμύρνη).

19:09Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Θυμίζουμε ότι μέχρι τώρα το «εισιτήριο» για τους ημιτελικούς του Κυπέλλου έχουν εξασφαλίσει ήδη οι Ολυμπιακός και ΑΕΚ εις βάρος των Αστέρα Τρίπολης και Ηρακλή.

19:08Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Περίπου 20 λεπτά απομένουν για τη σέντρα του αγώνα

18:56Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Πολλές οι απουσίες για τον Παναθηναϊκό και στο σημερινό ματς. Κατ΄αρχήν οι τιμωρημένοι Ζέκα, Κουτρουμπής και οι τραυματίες Μπουμάλ, Σάντσεθ, Πέτριτς, Εβαντζελίστα, Μαμούτε

18:53Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016

Οι παίκτες των δύο ομάδων έχουν ξεκινήσει την προθέρμανσή τους στον αγωνιστικό χώρο

18:43Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016