Πέμπτη, 05 Νοεμβρίου 2015 20:00
Updated:21:49
INTIME SPORTS

Σκόνδρας εναντίον Πετρόφ.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τη συνάντηση της Κράσνονταρ με τον ΠΑΟΚ για την 4η αγωνιστική των ομίλων στο Europa League.

21:49Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

ΤΕΛΟΣ Νικήτρια η Κράσνονταρ με 2-1, δύσκολα τα πράγματα για την ευρωπαϊκή πορεία του ΠΑΟΚ. Καληνύχτα.

21:23Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

Δευτερόλεπτα πριν από το πέναλτι του Χαρίση ο Καμπορέ είχε τραντάξει με «οβίδα» το δοκάρι του Γλύκου

21:22Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

67΄ ΓΚΟΛ 2-0 για την Κράσνονταρ με τον Ζοαζίνιο από τα 11 μέτρα

66΄ Πέναλτι για την Κράσνονταρ σε ανατροπή του Καλέσιν

21:20Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

Ομίχλη έχει αρχίσει να απλώνεται στο γήπεδο της Κράσνονταρ

21:19Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

63΄ Ο Πέλκας άφησε στον Τζαβέλλα, αυτός πέρασε την μπάλα πάνω από το τείχος αλλά και πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

21:18Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

62΄ Νέο φάουλ σε καλή θέση για τον ΠΑΟΚ και κίτρινη κάρτα στον Τορμπίνσκι. Πρώτη αλλαγή και για την Κράσνονταρ με τον Σμολόφ στη θέση του Λαμπόρντε

21:13Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

58΄ Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τον Πέλκα να μπαίνει στη θέση του Σάμπο

21:10Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

54΄ Το εκτέλεσε ο Ροντρίγκες, η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

21:09Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

53΄ Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για τον ΠΑΟΚ, το κέρδισε ο Χαρίσης που πάει εξαιρετικά ως τώρα

20:46Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

Η Ντόρτμουντ έχει σκοράρει και δεύτερο γκολ (2-0) απέναντι στην Γκαμπάλα με τον Ομπαμεγιάνγκ στο 45΄

20:45Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

Λήξη ημιχρόνου: Κράσνονταρ - ΠΑΟΚ 1-0 με το γκολ του Αρί στο 33΄

20:42Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

43΄ Κίτρινη κάρτα στον Ρικάρντο Κόστα για φάουλ στον Αρί

20:41Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

Έπεσε ο ρυθμός. Η Κράσνονταρ βολεύεται με το σκορ προς το παρόν, ο ΠΑΟΚ προσπαθεί αλλά Μακ και Ροντρίγκες δεν απειλούν ουσιαστικά ως τώρα

20:35Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

Εν τω μεταξύ το σκορ έχει ανοίξει και η Ντόρτμουντ στη Γερμανία απέναντι στην Γκαμπάλα, με το γκολ του Μάρκο Ρόις στο 28΄

20:33Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

Πολύ επικίνδυνοι και γρήγοροι οι επιθετικοί των Ρώσων, το απέδειξαν στη φάση του γκολ με τον Αρί να σημειώνει το πρώτο φετινό τέρμα του στην Ευρώπη μετά τη σέντρα του Αχμέτοφ και την κοντινή κεφαλιά του σκόρερ

20:32Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

33΄ ΓΚΟΛ 1-0 η Κράσνονταρ με τον Αρί

20:30Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

31΄ Ο ΠΑΟΚ αντιπαρήλθε στην πίεση των γηπδούχων και έχει ισορροπήσει το παιχνίδι

20:24Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

Οι Ρώσοι έχουν ανεβάσει ταχύτητα στο παιχνίδι τους και προβληματίζουν τον ΠΑΟΚ. Η κατοχή στο 60% για την Κράσνονταρ ύστερα από 26 λεπτά αγώνα.

20:22Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

23΄ Νέα επικίνδυνη στιγμή για την Κράσνονταρ με τη σέντρα - σουτ του Λαμπόρντε, που δευτερόλεπτα αργότερα είχε κι ένα επικίνδυνο σουτ πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

20:17Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

18΄ Πρώτη ευκαιρία στο ματς, τη χάνει ο Αρί που νικήθηκε από τον Γλύκο στο σουτ που επιχείρησε ο επιθετικός της Κράσνονταρ στην κλειστή αριστερή γωνία του Έλληνα τερματοφύλακα

20:12Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

13΄ Ο ΠΑΟΚ ελέγχει καλά το παιχνίδι ως τώρα και δεν επιτρέπει στους Ρώσους να βρουν διαδρόμους.

20:07Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

Είχε την ευκαιρία για τελική πάσα ο Ροντρίγκες αλλά επέλεξε μια «άψυχη» σέντρα - σουτ χωρίς προορισμό και παραλήπτη.

20:04Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

Πρώτο πεντάλεπτο χωρίς κάτι ιδιαίτερο. Αρκετή πίεση από ψηλά και για τις δύο ομάδες.

19:59Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

Ξεκίνησε το παιχνίδι.

Στο άλλο παιχνίδι του ομίλου η Μπορούσια Ντόρτμουντ υποδέχεται την Γκαμπάλα.

19:57Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

Διαιτητής του αγώνα είναι ο Άρνολντ Χάντερ.

19:55Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

Στο γήπεδο βρίσκονται αρκετοί οπαδοί του ΠΑΟΚ, περίπου 1.000.

19:54Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

Ο Όλεγκ Κονόνοφ θα ξεκινήσει με τους Ντικάν, Καλέσιν, Πετρόφ, Σίγκουρτσον, Γκράνκβιστ, Τορμπίνσκι, Αχμέντοφ, Λαμπόρντε, Ζοαζίνιο, Καμπορέ και Αρί.

19:53Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

Ο Τούντορ έχει αλλάξει απόψε το σχηματισμό του σε 4-4-2, από το 3-5-2 που συνήθως χρησιμοποιεί.

Η ενδεκάδα του Ιγκόρ Τούντορ: Γλύκος, Σκόνδρας, Μαλεζάς, Κόστα, Τζαβέλλας, Τζιόλης, Χαρίσης, Σάμπο, Γκολάσα, Μακ, Ροντρίγκεζ.

19:52Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

Η ομάδα που θα νικήσει απόψε θα αποκτήσει πλεονέκτημα πρόκρισης για τους «32» της διοργάνωσης. Την προηγούμενη αγωνιστική οι δύο ομάδες αναδείχθηκαν ισόπαλες 0-0 στην Τούμπα.

19:51Πέμπτη 05 Νοεμβρίου 2015

Καλησπέρα. Δύσκολη αποστολή έχει απόψε ο ΠΑΟΚ στη Ρωσία απέναντι στην Κράσνονταρ, όμως ο «Δικέφαλος» παραμένει αήττητος στον 3ο όμιλο του Γιουρόπα Λιγκ, αν και με τρεις ισοπαλίες.