LIVE: Ολυμπιακός - Μπάγερν 0 - 3

Τετάρτη, 16 Σεπτεμβρίου 2015 23:00
Updated:23:39
ACTION IMAGES PRESS AGENCY/ACTION IMAGES

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση του Ολυμπιακού με την Μπάγερν στο κατάμεστο «Γ. Καραϊσκάκης», στην πρεμιέρα του 6ου ομίλου του Champions League.

23:39Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Για την ιστορία, η Ντιναμό Ζάγκρεμπ νίκησε την Άρσεναλ με 2-1 και τέθηκε επικεφαλής του 6ου ομίλου μαζί με την Μπάγερν. Καληνύχτα σας...

23:37Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Ο Ολυμπιακός δεν προβλημάτισε καθόλου την Μπάγερν, που διαχειρίστηκε επαγγελματικά το παιχνίδι για να φτάσει στη νίκη. Ο πρωταθλητής Ελλάδας χρειάζεται δουλειά για να αποκτήσει ομοιογένεια.

23:35Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Ο Γκέτσε κάνει το 0 - 2.

INTIME SPORTS/ΒΗΧΟΣ ΝΙΚΟΣ

Τέλος... Ολυμπιακός-Μπάγερν 0-3 τελικό αποτέλεσμα

23:34Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Το μόνο βέβαιο είναι ότι ο πρωταθλητής θα πρέπει να βελτιωθεί πολύ στη συνέχεια για να διεκδικήσει κάτι θετικό στον όμιλό του.

23:33Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Η βραδιά δεν εξελίχθηκε καθόλου καλά για τον Ολυμπιακό, που ήταν εμφανές σχεδόν από την αρχή πως δεν πίστεψε στο θετικό αποτέλεσμα.

23:32Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

ΓΚΟΛ: Ο Μίλερ νικά τον Ρομπέρτο για το 0-3 στο 92΄...

Πέναλτι για την Μπάγερν, το παίρνει ο Κομάν στις καθυστερήσεις...

23:31Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Βρήκαν εύκολα τον διάδρομο οι φιλοξενούμενοι, με τον Κομάν να βγάζει την μπαλιά στον παίκτη που χάρισε ένα Μουντιάλ στην Εθνική Γερμανίας.

23:29Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

ΓΚΟΛ: Ο Γκέτσε το 0-2 στο 89΄, game is over για τον Ολυμπιακό

23:28Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Η Άρσεναλ έχει μειώσει σε 2-1 με τον Γουόλκοτ από το 79΄.

Η αντίδραση του Σαλίνο μετά από αποτυχημένη ευκαιρία να σκοράρει.

23:27Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Κάρτα στον Κίμιχ για φάουλ στον Φορτούνη.

23:26Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Τελευταίο πεντάλεπτο στο ματς...

23:24Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Απίστευτη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό: ο Σαλίνο σουτάρει στην εξωτερική πλευρά των διχτύων και χάνει την ευκαιρία για την ισοφάριση. Η φάση στο 83΄.

23:22Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Τέλος οι αλλαγές και για τον Ολυμπιακό στο 81΄: ο Σεμπά στη θέση του Πάρντο.

23:21Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Έτοιμος και ο Σεμπά για να μπει στο παιχνίδι.

23:20Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Ο χρόνος πιέζει για τον Ολυμπιακό αλλά οι παίκτες του φαίνονται κουρασμένοι. Σε κάθε περίπτωση, οι "ερυθρόλευκοι" πρέπει να διεκδικήσουν τις πιθανότητές τους.

23:19Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Η Μπάγερν κλείνει τις αλλαγές της στο 78΄ με τον Γκέτσε να αντικαθιστά τον Βιδάλ, που βγαίνει κουτσαίνοντας.

23:18Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

INTIME SPORTS/ΒΟΛΙΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

Στο 76΄ το παιχνίδι. Αλλαγή για τον Γκουαρντιόλα, με τον Κίμιχ στη θέση του Αλόνσο.

23:16Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Ακίνδυνος ως τώρα ο Πάρντο, δεν έχει "ακουμπήσει" την μπάλα ακόμη ο Ερνάνι. Καμία βοήθεια από τα "φτερά" για τον Ολυμπιακό.

23:12Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Γεγονός είναι ότι οι μέσοι του Ολυμπιακού δεν βοηθούν ικανοποιητικά εδώ και αρκετή ώρα στην ανασταλτική λειτουργία.

Οφείλουν πάντως να είναι προσεκτικοί οι παίκτες του Ολυμπιακού, αφούν αν ανοιχτείς αλόγιστα απέναντι σε τέτοιες ομάδες κινδυνεύεις με βαρύ σκορ.

23:10Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Ο κόσμος του Ολυμπιακού έχει "μουδιάσει". Δεν τον βοηθούν και οι "ερυθρόλευκοι" με το συντηρητικό παιχνίδι τους.

23:09Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Ο Ρομπέρτο σταματά αυτή τη φορά το σουτ του Μίλερ στο 67ο λεπτό. Μεγάλη απόκρουση από τον Ισπανό.

23:06Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Δεύτερη αλλαγή για τους γηπεδούχους με τον Φορτούνη αντί του Καμπιάσο, στο 66΄.

23:05Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Έπεσε πολύ ο ρυθμός μετά το γκολ, η Μπάγερν κάνει συντήρηση και ο Σίλβα ετοιμάζει τον Φορτούνη.

23:04Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Άσχημα από την άποψη ότι είναι πιθανό οι Κροάτες να αποτελέσουν το βασικό αντίπαλο του Ολυμπιακού για μία από τις θέσεις που επιτρέπουν ευρωπαϊκή συνέχεια.

23:03Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Το γκολ του Μίλερ στο 51΄.

ACTION IMAGES PRESS AGENCY/MARKOS CHOUZOURIS
23:02Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Άσχημα τα νέα για τον Ολυμπιακό από το Ζάγκρεμπ. Η Ντιναμό διπλασίασε με τον Φερνάντες στο 58΄ και προηγείται 2-0 της Άρσεναλ.

23:01Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Πρώτη αλλαγή και για τον Ολυμπιακό: στο 60΄ ο Ερνάνι αντί του Τσόρι

22:59Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Αλλαγή για την Μπάγερν στο 59΄: εκτός ο Λεβαντόφσκι, μέσα ο Κομάν.

22:58Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Ετοιμάζεται ο Ερνάνι, μάλλον για τη θέση του Ντομίνγκες που δείχνει να έχει πρόβλημα.

Μεγάλη απόκρουση του Νόιερ (κόρνερ) στο σουτ του Ιντέγε, στο 56΄.

22:56Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

NAFTEMPORIKI.GR
22:55Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Μεγάλη ευκαιρία στο 53΄ για τον Ολυμπιακό, την κατάστρεψε η επιλογή του Σαλίνο που δεν βρήκε μέσα στην περιοχή τον αμαρκάριστο Ιντέγε.

22:53Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Αν έχεις τύχη... Ο Γερμανός διεθνής προσπάθησε να βγάλει σέντρα για τον Λεβαντόφσκι αλλά του βγήκε "κρέμασμα" στον Ρομπέρτο.

Μίλερ.

ACTION IMAGES PRESS AGENCY
22:52Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

ΓΚΟΛ: Στο 51΄ ο Μίλερ σκοράρει με σέντρα σουτ. 0-1 η Μπάγερν.

22:50Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Στο μεταξύ η Άρσεναλ παίζει με 10 παίκτες στο Ζάγκρεμπ από το 40΄. Αποβολή με δεύτερη κίτρινη για τον Ζιρού.

22:49Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Σαν μια πρώτη εκτίμηση, ο Ολυμπιακός δεν έχει πάρει ιδιαίτερη βοήθεια από τον φανερά εκτός ρυθμού Κασάμι αλλά και τον Πάρντο.

22:47Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Αξιόλογο σουτ του Βιδάλ άουτ στο 47΄. Ο Ρομπέρτο έλεγχε πάντως τη φάση.

22:45Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Οι ομάδες επέτρεψαν στον αγωνιστικό χώρο χωρίς αλλαγές.

22:31Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Μπόατενγκ και Κασάμι.

REUTERS/ALKIS KONSTANTINIDIS
22:30Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Ημίχρονο στο Φάληρο. Ολυμπιακός και Μπάγερν 0-0, με τον πρωταθλητή Ελλάδας να έχει βγάλει ενέργεια.

22:29Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Κίτρινη κάρτα στον Τόμας Μίλερ στο 45΄ για φάουλ στον Μαζουακού, με τον Καρμπάγιο να "κόβει" πάντως την αντεπίθεση του Ολυμπιακού για να τη δείξει.

22:28Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Οι παίκτες του Σίλβα προβλημάτισαν λίγο την άμυνα των Βαυαρών το τελευταίο δίλεπτο.

22:27Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Ωραίο σόλο του Τσόρι, πήρε κόρνερ.

Φοβερό σουτ του Τσάμπι Αλόνσο στην κίνηση. Η μπάλα άουτ στο 43΄.

22:21Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Σουτ του Μπερνάτ πάνω από το δοκάρι του Ολυμπιακού στο 37΄.

22:19Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Σε σωστή θέση ο Ρομπέρτο μπλοκάρει το σουτ του Ντάγκλας Κόστα στο 34΄, με τους παίκτες του Γκουαρντιόλα να "κρύβουν" την μπάλα. Δευτερόλεπτα αργότερα ο Ισπανός κρατάει το "μηδέν" στην προσπάθεια του Λεβαντόφσκι.

22:14Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Ημίωρο στο Φάληρο, Ολυμπιακός και Μπάγερν πάντοτε στο 0-0.

22:13Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Η Ντιναμό άνοιξε το σκορ απέναντι στην Άρσεναλ στο Ζάγκρεμπ, στον άλλο αγώνα του ομίλου. Αυτογκόλ του Τσάμπερλεϊν στο 24΄.

22:11Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Σουτ από τον Αλόνσο λίγο άουτ στο 27΄, ο Ολυμπιακός πρέπει να ανέβει στο γήπεδο γιατί έχει οπισθοχωρήσει αρκετά. Στο 72% η κατοχή για την Μπάγερν.

22:10Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Ο Ρομπέρτο προστατεύει την εστία του.

22:09Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Μεγάλη φάση για την Μπάγερν στην κεφαλιά του Λεβαντόφσκι, έσωσε στη γραμμή ο Ιντέγε.

22:08Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Ο κόσμος αποδοκιμάζει την Μπάγερν που κυκλοφορεί διαρκώς την μπάλα. Στο μεταξύ νέα κάρτα, αυτή τη φορά στον Ομάρ για φάουλ στον Κόστα. Φτάσαμε στο 25΄.

22:07Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Κίτρινη κάρτα και ο Καμπιάσο για διαμαρτυρία στον Καρμπάγιο, που δεν τιμώρησε τον Τσάμπι Αλόνσο για δυνατό φάουλ στον Σαλίνο, στο 23ο λεπτό.

22:03Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου 2015

Καλή στιγμή στη σέντρα του Πάρντο αλλά αδύναμη η κεφαλιά του Ιντέγε και μαζεύει ο Νόιερ στο 20΄.